Vyhledávání


Kontakt

Renault vrakoviště
Areál
u cukrovaru 206
MRATIN
PRAHA VÝCHOD

+420604489508
+420725803202

E-mail: renaultvrakoviste@centrum.cz

O nás

Renault vrakoviště představuje model silné firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti s použitými díly vozidel značky RENAULT. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Diagnostika závad

Provádíme zjišťování závad tovární diagnostikou Renault.

Služby

Cílem našeho vrakoviště jsou spokojení zákazníci, kterým jsme schopni nabídnout celou škálu služeb v oblasti ojetých automobilů, náhradních dílů. Poskytujeme balíčky služeb, které zaručují, že se klientovi dostane plného servisu a uspokojíme všechny jeho potřeby. Mimo specializace na ojeté automobily poskytujeme také odtahové služby a čištění vozidel. 

Prodej náhradních dílů Renault

Prodáváme veškeré starší i nové náhradní díly pro automobily Renault. Nabízíme široký sortiment mechanických i karosářských náhradních dílů. Nejste si jisti, zda jste si u nás pořídili náhradní díl, který právě potřebujete? Mechanici našeho vrakoviště jsou vám k dispozici a se vším ochotně poradí. V případě, že jste u nás nekompatibilní náhradní díl již zakoupili, provedeme jeho výměnu.

Výkup náhradních dílů

Přímo v prostorách našeho vrakoviště provádíme odkup veškerých starších i nových nepotřebných náhradních dílů. Pokud zákazník nemá čas či prostředky k tomu, aby náhradní díly dopravil, jsme ochotni si zboží vyzvednout.

Výkup starých a havarovaných aut

Další činností, kterou se naše vrakoviště zabývá je odkup starých a havarovaných aut. Při stanovování ceny za tyto automobily bereme ohled na cenu, kterou si zákazník sám navrhne. V případě, že je automobil nepojízdný, bezplatně zajistíme jeho převoz na naše vrakoviště.